Essence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Essence

This is the official forum of the Fantasy Tennis club Essence


You are not connected. Please login or register

Team Romania

5 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Team Romania Empty Team Romania Tue May 03, 2011 5:25 pm

Ustasa80

Ustasa80

Team Romania:
Sneijder69
Raoulthebest
Dumy
MrCristian
stancki
Alex1AnA
BloodyGuitar

Team Captain: Dumy

Have fun and good luck!

2Team Romania Empty Re: Team Romania Thu May 05, 2011 2:05 pm

Raoul

Raoul

Alex1AnA added to Romanian Team. (he applied but usta forget him, or something like this)

3Team Romania Empty Re: Team Romania Thu May 05, 2011 10:20 pm

Cristian

Cristian

Strategii alea alea? Very Happy

4Team Romania Empty Re: Team Romania Fri May 06, 2011 4:49 am

Raoul

Raoul

Hmm..inainte sa-l inscriu pe Alex eu ma gandeam sa jucam eu si dumy basicul dublu, cristian(cu vampiru) si leo battle dublu, eu battle single si dumy basic single. Acum ca suntem mai multi inseamna ca avem mai multe variante, cel putin in battle, basicul sigur il vom juca eu cu dumy.

Ce sa zic de Alex1AnA? Daca nu vine cristian joaca alex si leo, daca nu vine leo joaca alex si cristian, sau nush, oricum vreau sa joace fiecare macar un meci. Stancki? Va fi rezerva(ne trebuie si destea, nu?) Un fel de Hieu la Germania, Utahime la Franta si mai sunt vreo 2-3 jucatori "cunoscuti" la Italia. El va juca daca are cineva unghia rupta, chestii destea^^ <-Dumy. Nah, serios..o sa vorbesc cu el pe mess sa-i zic sa fie ON in caz ca avem nevoie.

Daca meciurile de single ar conta mai mult am fi favoriti de departe, tinand cont ca avem cel mai bun basic singler(Dumy, daca n-ar conta asa mult chestia cu delayu) si eu as juca battle single. Tifa nu e inscris, nu? Deci in single am fi favoriti. In basic double putem juca ultra-defensiv(ca Romania la Euro 2008) si avem o sansa sa castigam vs orice echipa dar in battle doubles n-ai cum sa fentezi, ori esti mai bun, ori pierzi.

Wow..ce discurs(lipsa de modestie, stiu^^)..pacat ca tre' sa plec la scoala, mai aveam multe de scris. xD

5Team Romania Empty Re: Team Romania Fri May 06, 2011 7:15 am

sneijder69

sneijder69

ba nush ce sa zic.. apropo de tifa. tifa e elycanalis si blake90? daca da, omu e praf in 1 vs 1. il bat mereu
Eu cu alex1ana ma inteleg mai bine in teren pierdem rar! Cu cristi tre sa joc mai multe meciuri acum e str dex slab cu costumu ala gay mai bine ramanea wilster si jucam eu str dex. daca dam peste un sta am belit o.

6Team Romania Empty Re: Team Romania Fri May 06, 2011 12:36 pm

Cristian

Cristian

el se referea sa joc eu cu dhanpir si tu cu niki ala al tau gay.
Putem sa facem asa: daca se joaca vs 2 str dex sau str dex + sta player joc eu, iar daca se joaca vs str dex + wil joaca alex cu leo, iar meciurile cele mai importante ar trebui jucat cu dhanpir, sa fie victoria asigurata, daca e poate ii dau contul lui raul (dar sa nu joace cu tine leo ca te injura rau =)) )

7Team Romania Empty Re: Team Romania Sat May 07, 2011 8:11 pm

Dumy



Nu avem prea multi in echipa deci vom fi cam aceiasi la fiecare meci.
Oricum in battle nu ma bag,voi stiti cum si care jucati mai bine in echipa.

Daca am ajunge in primii 4 ar fi bine,daca am ajunge pe 2 sau 3 ar fi perfect.De locul 1 nici nu mai zic.

Daca nu ajungem nici in primii 4 asta e,alta data.Oricum eu zic ca ajungem

Incercati sa anuntati cu 1 zi inainte cel putin daca se poate daca puteti sau nu juca in etapa de Cupa Mondiala.

8Team Romania Empty Re: Team Romania Sat May 07, 2011 10:31 pm

Raoul

Raoul

BloodyGuitar added to Romanian team, I spoke today with her and she told me that she would like to help us^^

Am vorbit cu Larisa(BloodyGuitar pentru cei care n-o stiu) pe mess si a zis ca ne poate ajuta, in caz ca avem nevoie de jucatori, daca lipseste cineva. Poate Leo va spune "Nuuuuuuuuuuuuu, cea care m-a parasit cand mai aveam nevoie de 500 charm points QQ" dar eu zic ca avem nevoie de ea. De ce? Am simtit ca lipseste ceva in echipa asta, O FATA. xD

In plus vreau sa fiu sigur ca daca pierdem basic 2vs2 si se supara dumy, ma va imbratisa cineva dupa meci. >:D<

Apropo' de obiectivul tau, Dumy, locul 4? xD Cu 3 wins am fi 90% pe locul 4, daca mai facem si 1 egal cred ca suntem 100% calificati in semi-finale^^ De atunci se poate intampla orice, eu cred ca locul 4 din "grupe" poate castiga si turneul. Oricum, bucura-te Dumy..n-are cine sa te conteste, ca pe Lucescu Jr^^ Macar aici suntem siguri ca nu pierdem cu Albania sau Bosnia. xDD

P.S: Ma gandeam daca Mutu ar injura-o pe sotia lui Razvan Lucescu, ar mai fi chemat Mutu la nationala? xD ................................................................................................................................................................................(Leo,Leo,Leo^^)

9Team Romania Empty Re: Team Romania Sat May 07, 2011 11:23 pm

Cristian

Cristian

Ce stats si elemente are Larisa? vs un full sta nu ne-ar strica deloc cineva cu 9 fire in racheta.

btw, prima mea prietena se numea Larisa. Very Happy

10Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 6:59 am

Dumy



Eu am 1 slayer +9 fire de niki dar deocamdata nu se poate parcela nimic.

Si daca m-ar contesta cnv as raspunde si eu ca Lucescu Jr. Nu am alti jucatori mai buni Smile)

11Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 9:03 am

Cristian

Cristian

In caz ca o sa fie nevoie poti ajunge undeva la 90-95/60 cu niki tau? Asa ai putea juca battle in caz ca intampinam charactere cu mult sta.
Poate pana runda viitoare se va baga iar parcel si il poti da lu' leo.

12Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 9:49 am

Dumy



Pot ajunge la 100/60 pe niki.

13Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 9:57 am

Cristian

Cristian

incearca sa 'sphionezi' ce echipe trimit francezii xD

14Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 12:23 pm

Dumy



Pai single battle joaca ibysa, double battle ibysa si xayaka
single baisc joaca neigi,double basic xayaka cu ino

15Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 12:25 pm

Raoul

Raoul

Il cheama Ibiza ma Smile) E charul lui Cythere!

16Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 08, 2011 12:47 pm

Dumy



whatever,am dat copy/paste de la team-ul lor,si eu l-au scris tot cu y Smile)

17Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 15, 2011 12:36 pm

Cristian

Cristian

hai nu-i nimic, si Spania a pierdut 1 meci inainte sa castige finala cupei mondiale Very Happy

18Team Romania Empty Re: Team Romania Sun May 15, 2011 12:53 pm

Raoul

Raoul

Asta voiam sa zic si eu Smile) Oricum Franta e favorita nr. 1 la castigarea Cupei Mondiale, au cu siguranta cel mai bun basic si un battle decent. Etapa viitoare cu Italia vreau sa joc battle doubles cu vampirul tau Cristi.

19Team Romania Empty Re: Team Romania Fri May 20, 2011 1:25 pm

Dumy



Mai baieti,si Larisa,urmeaza meciul cu Italia.
Italia a facut 4-4 cu Germania(poate din pacate pentru noi sau nu). Va fi greu dar poate mai usor decat cu Franta sa-i batem.
Problema este ca nu putem sti ce echipa poate avea Italia la cati jucatori au in lot.
Orice alt rezultat inafara de victorie nu e prea bun,indiferent de scorul final ne trebuie punctele.
Despre modurile de joc: vom ramane la fel aproape in toate,in battle double fiindca avem mai multe optiuni astept pareri.

Despre data meciului: duminica la ora 8 seara ora Romaniei e ok?

20Team Romania Empty Re: Team Romania Fri May 20, 2011 3:10 pm

Cristian

Cristian

pt mine e ok, da.

battle doubles ii dau dhanpir meu lui raoul, dar ne trebuie un caster calumea. Eu as putea sa joc rolul de caster, numai ca nu am char...

21Team Romania Empty Re: Team Romania Thu May 26, 2011 1:23 am

Cristian

Cristian

Mai avem vreo sansa?

22Team Romania Empty Re: Team Romania Thu May 26, 2011 4:14 am

Raoul

Raoul

Da, avem sanse destule sa luam locul 4, ne batem cu Spania si Rest of World. Duminica nu sunt aici, poate jucam vineri. Oricum in battle doubles n-avem sanse vs Ushuaia/Pedrin, daca vor folosi sta. Trebuie sa castigam restul meciurilor.

23Team Romania Empty Re: Team Romania Sun Jun 05, 2011 8:41 pm

Raoul

Raoul

Hm..parerea mea despre meciul cu Germania.

Basic Single: Dumy
Battle Single: chhay(Dumy)
Basic Doubles: SimonAmmann(Raoul) & Dumy
Battle Doubles: MrCristian(Raoul) & Dumy(MrCristian sau Dumy)

Daca-i batem pe nemti suntem cu un pas in semi-finale.

24Team Romania Empty Re: Team Romania Sun Jun 05, 2011 9:21 pm

Cristian

Cristian

Cand e meciul?

25Team Romania Empty Re: Team Romania Tue Jun 07, 2011 7:58 am

sneijder69

sneijder69

raoul te-ai gandit mult sa faci echipele ? jucati doar voi 2? de cand coaie.
Din cate stiu mai sunt romani p aici. dumy joaca si single si doubles basic/battle.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum